Pokoje-Rodinný pokoj

Orea Congress Hotel Brno

Rodinný pokoj

Rodinné pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vhodné pro ubytování 3 dospělých a 1 dítěte do 12 let nebo 2 dospělých osob a 2 dětí do 12 let. Pokoje se nachází v prvním až šestém patře, některé s možností balkónu. Jedná se o dva totožné, propojené pokoje, každý se satelitní televizí, vlastní koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj Executive

Nově zrekonstruované pokoje v moderním designu se nachází v sedmém až desátém patře hotelu a poskytují hostům prvotřídní pohodlí. Na pokoj lze ubytovat 2 dospělé osoby, dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Z těchto pokojů se Vám skýtají jedinečné výhledy buď na zeleň v okolí hotelu, areál brněnského výstaviště nebo historické centrum města, případně na řeku Svratku. Některé pokoje mají balkón. Executive pokoje mají kromě standardního příslušenství i samostatně regulovatelnou klimatizaci, trezor a minibarovou ledničku, kterou lze na vyžádání a příplatek doplnit dle přání zákazníka. Designová koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi, minerální voda na pokoji při příjezdu zdarma a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Ubytování s domácími mazlíčky na Executive pokoji není možné. Pokoje jsou nekuřácké.

Executive apartmá

Nejprostornější pokoje v hotelu (45m2 ) jsou umístěny v sedmém až desátém patře a ze svých balkónů nabízí krásné výhledy na okolí. Každé apartmá se skládá z obývacího pokoje, ložnice s koupelnou, velké šatny s trezorem a chodby s dodatečnou toaletou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou s bidetovou sprchou. Ložnice i obývací pokoj mají samostatně regulovatelnou klimatizaci a LED televizi s HD satelitními programy. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení, základně vyplněná minibarová lednička, minerální voda na pokoji při příjezdu zdarma a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Do obývacího pokoje lze přidat na vyžádání přistýlku pro dítě do 12 let. Ubytování s domácími mazlíčky na Executive Apartmá není možné. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj Deluxe

Pokoje této kategorie se nachází v pátém a šestém patře hotelu s částečným výhledem na areál brněnského výstaviště nebo řeku Svratku, případně na zeleň v okolí hotelu, vybrané Deluxe pokoje mají balkón. K vybavení patří samostatně regulovatelná klimatizace, lednička, sada na čaj a kávu, satelitní televize, telefon, koupelna s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj Classic

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje této kategorie o velikosti 24 m2  se nachází v prvním až čtvrtém patře hotelu. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají balkón. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj s přistýlkou

Pokoje s přistýlkou jsou vhodné pro ubytování 2 dospělých a 1 dítěte do 12 let, jsou umístěny v prvním až šestém patře. Mezi standardní vybavení patří koupelna s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem, některé pokoje mají balkón. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking